Nyheder

  • Læs mere

    Bestil din 2018 rundrejse med Hurtigruten senest den 31. oktober 2018 - og vi gi´r flybilletten fra København til Norge t/r eller kr. 1.740,- pr. person i rabat

  • Læs mere

    Gratis inspirationsmøder om Hurtigruten, Krydstogter, USA eller Vietnam

  • Læs mere

    Familiepriser på krydstogter i Middelhavet 2019 med MSC Cruises

  • Læs mere

    Tag med AVIS-Maraton Holstebro til Wien og Bratislava i 2019

  • Læs mere

    Herning Erhvervsrejser bliver en del af Holstebro RejseCenter

  • Læs mere

    Vinderen af Fuldtræfferen (Herning Ikast - NFH)

  • Læs mere

    Flybillet, ophold på historisk vinfarm inkl. morgenmad, billeje alle dage, BBQ middag, 2 udflugter og 5 gange golf i Sydafrika. Pris pr. person fra kr. 15.995,-

  • Læs mere

    Jorden rundt krydstogt med MSC Cruises - 118 nætter inkl. 15 udflugter, underholdning, måltider og drikkevarer

  • Læs mere

    Bali Classic - rundrejse med engelsktalende guide

  • Læs mere

    Vestcanadas høje bjerge og dybe søer - 13 dages / 12 nætter kør-selv-ferie

  • Læs mere

    Rejs på tværs af USA og oplev en lang række af det store lands mange attraktioner. 22 dages / 21 nætters kør-selv-ferie

  • Læs mere

    Lakes & Lodges 13 dage / 12 nætters kør-selv-ferie i vest Canada

  • Læs mere

    Eastern Wonders - 12 dage/ 11 nætters Fly & Drive i det østlige USA & Canada

  • Læs mere

    The Great West - 21 dage/ 20 nætters Fly & Drive i det sydvestlige USA

  • Læs mere

    Best of the West - 14 dage / 13 nætters Fly & Drive i det sydvestlige USA

Nyhedsarkiv

Erhvervsafdelingen

Klaus Harrestrup
Klaus Harrestrup
Rejsekonsulent 
Tlf. 96 10 10 04
klaus@holrc.dk

 

Lene Overgård.jpg

Lene Overgård

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 10 05

lene@holrc.dk

Inge Bock
Inge Bock 
Rejsekonsulent
Tlf. 96 10 10 07
inge@holrc.dk

 

Torben Baltzer

Torben Baltzer
Rejsekonsulent
Tlf. 96 10 10 59
torben@holrc.dk

test ny.jpg

Susanne M. Jakobsen

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 10 08 

susanne@holrc.dk

 

Maria Herping

Maria Herping

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 52 56

maria@holrc.dk