Nyheder

  • Læs mere

    Tilskuerrejse til All England 2020 i Birmingham

  • Læs mere

    Tag med DAFF til fodboldens hjemland USA, Baltimore, i perioden den 31. oktober - 05. november 2019.

  • Læs mere

    Trænerseminar til Ajax Amsterdam 2019

  • Læs mere

    Tag med AVIS-Maraton Holstebro til Bremen i 2019

  • Læs mere

    Krydstogter fra København med MSC Cruises i 2019

  • Læs mere

    Rejs på tværs af USA og oplev en lang række af det store lands mange attraktioner. 22 dages / 21 nætters kør-selv-ferie

  • Læs mere

    Eastern Wonders - 12 dage/ 11 nætters Fly & Drive i det østlige USA & Canada

  • Læs mere

    The Great West - 21 dage/ 20 nætters Fly & Drive i det sydvestlige USA

  • Læs mere

    Best of the West - 14 dage / 13 nætters Fly & Drive i det sydvestlige USA

Nyhedsarkiv

Erhvervsafdelingen

Klaus Harrestrup.jpg
Klaus Harrestrup
Rejsekonsulent 
Tlf. 96 10 10 04
klaus@holrc.dk

 

Lene O.jpg

Lene Overgård

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 10 05

lene@holrc.dk

Inge B.jpg
Inge Bock 
Rejsekonsulent
Tlf. 96 10 10 07
inge@holrc.dk

 

Maria Herping.jpgMaria Herping

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 52 56

maria@holrc.dk

Susanne.jpg

Susanne M. Jakobsen

Rejsekonsulent

Tlf. 96 10 10 08 

susanne@holrc.dk

 

Majken.jpgMajken Viberg

Elev

Tlf. 96 10 10 58

majken@holrc.dk

 

 

fodboldtrøjer